UA
EN
Головна Медіацентр Новини компанії

СЕО ДТЕК Максим Тімченко: Україна готова забезпечити не лише себе «зеленою» електроенергією, а й експортувати її до Європи

16 Травня 2022, Україна
Підпишіться на наші новини linkedin
СЕО ДТЕК Максим Тімченко: Україна готова забезпечити не лише себе «зеленою» електроенергією, а й експортувати її до Європи
СЕО ДТЕК Максим Тімченко: Україна готова забезпечити не лише себе «зеленою» електроенергією, а й експортувати її до Європи
Підпишіться на наші новини linkedin

Генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко приєднався до Форуму Energy Ukraine в Берліні, організованого Німецькою східною бізнес-асоціацією, і представив своє бачення на тему «Інтеграція енергетичного бізнесу України в європейські структури – статус, короткострокова підтримка та майбутні можливості».

Генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко зазначив:

«Щоб відмовитися від російських енергоресурсів, вкрай важливо повністю переглянути стратегію енергетичної безпеки Європейського Союзу. Україна готова взяти участь у процесі «дерусифікації» європейського енергопостачання та стати надійним партнером в оновленій енергетичній стратегії ЄС.»

Учасники форуму також обговорили сучасний стан української енергетичної інфраструктури, гостру потребу в її підтримці та перспективній співпраці, з політиками та бізнесменами Українии, Німеччини та на рівні ЄС.

Форум організовано Німецькою східною бізнес-асоціацією та відбувається у співпраці з Асоціацією німецьких промислово-торговельних палат (DIHK), Федерацією німецької промисловості (BDI) та Німецько-українською промислово-торговельною палатою (AHK). і підтримується NRW.Global Business.