UA
EN
Головна Медіацентр Новини компанії

MODUS X приєднався до Львівського ІТ Кластера

29 Грудня 2023, Україна
Підпишіться на наші новини linkedin
MODUS X приєднався до Львівського ІТ Кластера
MODUS X приєднався до Львівського ІТ Кластера
Підпишіться на наші новини linkedin

Наприкінці 2023 року компанія MODUS X (Група ДТЕК) офіційно стала учасником спільноти Львівського ІТ Кластера, що відкриває нові можливості для співпраці у напрямку технологічних інновацій та розвитку ІТ-сфери України. 

Маючи 18-річний досвід у розробці комплексних інфраструктурних рішень, data-driven продуктів, проєктуванні, впровадженні та підтримці програмних застосунків, що допомагають компаніям досягати їхніх бізнесових цілей, команда MODUS X втілює ідею цифрової реальності на практиці. В активі - реалізація масштабних проєктів у напрямку ІТ та цифрової трансформації для бізнесів Групи ДТЕК, що першими в енергетиці України стали на шлях масштабного діджитал-перетворення: від впровадження унікальної цифрової екосистеми-рекордсмена у шахті на глибині 500 м до запуску першого в Україні цифрового двійника родовища, від сканування мереж з допомогою дрона та нейронної мережі до створення предиктивних АІ-моделей роботи енергоблоків електростанцій, тощо.

У 2022 році команда виділилась у Групі ДТЕК в окрему компанію, щоби ділитися своїм успішним досвідом та експертизою із зовнішнім ринком, залишаючись ІТ-опорою для тих, хто несе світло та сприяє відновленню країни. Нині MODUS X — це 500+ інженерів, архітекторів, спеціалістів з інформаційної безпеки та датасаєнтистів, що прагнуть втілювати сміливі ідеї та розширювати горизонт можливостей бізнесу, розкриваючи потенціал людей, ідей та технологій.

“Участь у спеціалізованих комюніті - це не прагнення 'бути в тренді', це бажання робити реальний внесок у розвиток ІТ-галузі України, сприяти її технологічному апгрейду. Спільнота, побудована на принципах відкритості, соціальної відповідальності, є стійкішою та має унікальну здатність не просто адаптуватися до змін, а й активно формувати майбутнє бізнес-середовища, технологічну візію України. Ми готові ділитися своїм досвідом та знаннями, а також відкриті до спілкування з нашими кластермейтами із Львівського ІТ Кластера", - зазначив Дмитро Осика, СЕО MODUS X.

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру, підкреслив: "Ми раді вітати MODUS X у Львівському ІТ Кластері. Приємно, що такі потужні гравці технологічної індустрії підтримують спільноту. Приєднання MODUS X покладе початок продуктивній співпраці та новим ініціативам. Запрошую долучатися до наших проектів".

Львівський IT Кластер - це найбільша тех-асоціація України, яка обʼєднує понад 270 компаній і стартапів та понад 90 000 спеціалістів. Упродовж 10 років Львівський ІТ Кластер реалізує освітні, промоційні, інфраструктурні та дослідницькі проєкти, які покращують бізнес-екосистему України, підвищують рівень освіти та створюють робочі місця.

Група ДТЕК (DTEK Group) –  лідер і найбільший приватний інвестор енергетичного сектору України. В компаніях Групи ДТЕК працюють 55 000 співробітників.
 
Компанії Групи ДТЕК займаються виробництвом електроенергії на вітрових, сонячних та теплових електростанціях, видобутком природного газу та вугілля, здійснюють трейдинг енергоресурсами на місцевому та міжнародноних ринках, розподіляють та постачають електричну енергію споживачам, надають енергоефективні послуги клієнтам, розвивають мережі високошвидкісних зарядних станцій.
 
Згідно Нової Стратегії 2030, Група ДТЕК прагне трансформуватися в більш ефективний, екологічно чистий і технологічний бізнес, керуючись принципами ESG.
Мета ДТЕК – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.
 
Від початку повномасштабного російського вторгнення Група ДТЕК виділила близько 1 млрд гривень на підтримку Збройних Сил України та гуманітарну допомогу. Компанія відновила електропостачання для понад 8 мільйонів споживачів у регіонах, постраждалих від бойових дій.