Павлоградський пологовий будинок — це єдиний пологовий будинок для 200 тис. жителів Павлограда, Тернівки, Павлоградського та Юр’ївського районів. Опалюється комплекс пологового будинку, що складається з декількох будівель, від власної газової котельні. 4 старі котли, 1985 року випуску, вже не могли забезпечити породіль і малюків необхідним теплом. Тому в межах соціального партнерства, за спільного фінансування міста (1 млн грн) і компанії (560 тис. грн) було проведено модернізацію старої системи опалення: два старі котла замінили на сучасні енергоефективні.
«Пологовий будинок взимку міг просто залишитися без тепла — а це здоров’я всіх молодих мам Західного Донбасу і їхніх малюків. Тому від імені всього медичного персоналу дякую міській владі та ДТЕК за надану підтримку! Два роки тому за допомогою компанії та особистої участі Артура Володимировича Мартовицького нам вдалося провести капітальний ремонт і відкрити сучасне відділення реанімації та інтенсивної терапії, закупити необхідне медичне обладнання для пологового будинку на суму 240 тис. грн: біохімічний і гематологічний аналізатори крові, апарат штучної вентиляції легенів, монітор пацієнта, опромінювачі тощо. У нас з’явилася можливість якісніше надавати медичні послуги, молоді мами позбавлені необхідності їздити до обласного центру. Спасибі за турботу!», — наголосила головний лікар Павлоградського пологового будинку Наталія Куцевол.
Ще один важливий для міста проект — це оснащення обладнанням і закупівля автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини №№ 7, 8, 9 «Центру первинної медико-санітарної допомоги». Придбано гематологічні аналізатори крові, біохімічний аналізатор, електрокардіограф, ЕКГ-комплекс, бактерицидні випромінювачі, гінекологічні крісла, інгалятор — на суму 515 тис. грн.
«До червня 2015 року в Центрі первинної допомоги було 5 автомобілів, закріплених за кожною амбулаторією для обслуговування пацієнтів вдома, й один автомобіль, на якому надають невідкладну допомогу, а також двічі на день — допомога онкохворим (це 25 жителів міста, яким не потрібне постійне знеболення). Шести автомобілів для міста зі 110-тисячним населенням явно бракувало. Питання з транспортним забезпеченням стояло дуже гостро. Тому ДТЕК направив орієнтовно 370 тис. грн на придбання двох автомобілів Lanos sedan (зі встановленням газового обладнання). Сподіваємося, ці автомобілі добре послужать павлоградцям», — зазначив менеджер з адміністративної діяльності ДТЕК Павлоградвугілля Андрій Чернецький.
«Те, що у віддалених мікрорайонах почали функціонувати амбулаторії, стало зручно для павлоградців. Тепер багатьом людям не потрібно їхати на інший кінець міста, стояти в чергах — вони можуть отримати консультації лікарів, лікування, маніпуляційні процедури у своєму мікрорайоні, а для пенсіонерів і матусь із дітьми, а в мене їх троє, — це велика допомога», — сказала мешканка Павлограда Яна Свентик.
За весь час соціального партнерства ДТЕК і Західного Донбасу (8 років) компанія інвестувала в розвиток регіону понад 80 млн грн, із них 18,2 млн — це внесок у сферу охорони здоров’я, зокрема, у Павлограді — понад 10 млн грн.